התשלום

התשלום

סדר המפגשים והתשלום  מעודכן ל 6.2015

שיטת בן דור מכוונת ומחוייבת לתיקון הלקות. זו אינה עוד דרך של הוראה מתקנת או טיפול בלקויות למידה.

לקויות הלמידה והקשיים של כל ילד מתבטאים בתחומים שונים. התיקון שאני עוסק בו מתרכז בארבעה תחומים: קריאה, כתיבה, חשבון בסיסי (ארבע פעולות החישוב) ואנגלית (היכולת לקרוא ולכתוב באנגלית).

המפגש הראשון הוא מפגש  מפגש האבחון וההיכרות. בתום המפגש הראשון נשלח הילד לביתו עם תרגול מיוחד, עליו הוא מתאמן. במפגש הבא אחריו (השני) אני בודק את מידת השיפור שהושגה לאחר שבוע האימון, ומכין את התלמיד לסדרת תרגול נוספת.בביתו.

בתום המפגש השני אני מציג לתלמיד ולהוריו את תכנית הלמידה ואת המטרות המשותפות שלנו: המטרות במרבית המקרים הן מקסימליסטיות: סילוק הקושי בתחומים שנמצאו לקויים!

בכל תחום מוגדרות המטרות, ובד"כ הן:

בקריאה – התלמיד יוכל לקרוא קריאה מדוייקת ומותאמת לגילו. הוא יקרא בשטף. המאמץ הרב המלווה את הקריאה יפחת מאוד, ולכן התלמיד יוכל גם להבין את אשר הוא קורא.

בכתיבה – התלמיד יגיע לכתיבה פונקציונלית – ז"א כתיבה שתשרת את התלמיד בלימודיו.  התלמיד יוכל לכתוב מבלי להתעייף, יידע לשמור על כתב קריא,  יפחית משמעותית את שגיאות הכתיב שלו ויקבל כלים להמשיך ולטפל בהן עד היעלמן.

בחשבון – התלמיד ישלוט בארבע הפעולות הבסיסיות: חיבור וחיסור, וכפל וחילוק.  ובהתאם לכיתה בה הוא נמצא – גם בחיבור וחיסור במאונך ובכפל וחילוק במאונך.

באנגלית – התלמיד  יכיר את האותיות ואת סימני התנועה של השפה, ויוכל לקרוא ולכתוב טקסט בסיסי באנגלית.

הגדרת המטרות המדוייקת תיעשה עם כל תלמיד ע"פ המאפיינים המיוחדים לו.

 

התשלום:

כל אחד מהתחומים הנ"ל (קריאה, כתיבה, חשבון, אנגלית) מטופל בנפרד. אני משתדל לטפל במקביל בתחומים השונים ע"מ לקצר ולהאיץ את מהלך הטיפול.

מספר המפגשים אינו מוגדר מראש. המפגשים נמשכים עד שמושגות המטרות שהוגדרו מראש.

לתלמיד ולהורה יש מחוייבות : עליהם להגיע לשיעורים באופן רצוף וסדיר, ועליהם להתאמן בבית ע"פ הנחיותי.

עלות המפגש הראשון – ההיכרות והאבחון –  היא 250 שקלים.  לאחר מכן, באם ההורה והילד מעוניינים להמשיך, ההורה משלם עבור "חבילה" של עשרה שעורים נוספים שעלותם היא 4000 ₪.

על מנת לתת להורה ולילד תמריץ להתאמן ולהתקדם, אני מציע את האפשרות הבאה: באם ההורה והילד מגיעים למטרה לפני שתמו עשרת השיעורים, הם מקבלים זיכוי כספי מלא על השיעורים שנותרו "בחבילה"!

אם התלמיד וההורה צריכים ומעוניינים להמשיך לאחר עשרת השיעורים הראשונים הם יכולים לרכוש חבילה נוספת של חמישה שעורים (2000 שקלים), ושוב מוצעת להם האפשרות לקבל החזר מלא על השעורים שלא ינצלו.

 

אפשרות זו להחזר כספי מלא על שיעורים שלא נוצלו פתוחה גם להורה שמחליט להפסיק את הטיפול מכל סיבה אחרת, ובתנאי שיודיע על הפסקת הטיפול עד שלושה ימים לפני מועד השיעור.

 

כתבו לנו


דילוג לתוכן